Červen 2011


Návrat

29. června 2011 v 18:37 | Veunka (Sakura) |  Actually
Tak sem spět Lidi to bylo super zustala bych tam XD promě 3 dny je málo příště přemluíme učitele abychom tam byli aspon 4 dny XD no nic řeknu vám co sme tam všechno dělali.
1de.n sme šli do solné jeskyně
2den. výlet na zříceninu Holštejn , paitnball (čte: pejtnbol), lanovka
3den. balení
prostně sne si t užily plus přenocování chodili jsme spát kolme 1hod. ráno XD pak sme kecali do 3,hodin porstě bomba ale jak porkoho su ráda že su doma a mohu si nachvíli zdřímnout (unavená)
no zítra máme vízo já ho mám jednu hodinu a du dom takže tu budu brzo a dodělám diplomky a tu povídku ted si pujdu lehnout Sayonara.


Reading_Manga.jpg (500×375)

Pár fotečku z Baldovce XD

3 Dny

26. června 2011 v 21:00 | Veunka (Sakura) |  Actually
Ahoj děcka 3 dny tu nebudu jedu ze školou pryč na Baldovec tak se omlouvám že nebudu obýhat sve milovane SBečka
PS: prosím nemažtemě kdyby bylo nějaké třídění děkuji až se vrátim dám sem další pokračování Vocaloid high :) jinak se tu mějte pěkně Sayanora! :)

New Dess Anime

23. června 2011 v 13:04 | Veunka (Sakura) |  Dessy


Konečeně semnou začal blog spolupracovat
tak tady máme novej dess
.)
spokojenost 90%
název: anime (manga)

Existují Duchové??

23. června 2011 v 11:08 | Veunka (Sakura) |  Actually
Záhadné stíny, půlnoční kroky, padající předměty, zvláštní zvuky nebo hlasy - nejeden z nás by přísahal, že alespoň jednou v životě zažil něco, co se vymykalo našemu běžnému chápání a vnímání. Z těchto příběhů nás mrazí v zádech a do našeho pohledu na svět se vkrádá nejistota. Co když jsou věci trochu jinak, než nás učili ve škole? Jsme opravdu obklopeni neviditelnými bytostmi? A máme se jich bát, nebo ne?
Existují duchové? (obrázek)
Existují hrady, o kterých se říká, že tam straší, a zvláštní úkazy byly zachyceny již desítkami lidí. Některé se dokonce povedlo - byť jen mlhavě - zvěčnit na fotkách nebo je vidělo více osob najednou, a to už nelze brát na lehkou váhu. Zdá se, že mezi nebem a zemí skutečně existují bytosti, které putují mezi námi, ale nejsou našim očím viditelné.

Nemusíte se však hned děsit, tyto bytosti tady nejsou proto, aby nám škodily nebo nás strašily. Většina z nich má své vlastní problémy a náš lidský svět je ani v nejmenším nezajímá. To, že je nevidíme, není náhoda, ale záměr (ať už Boha, nebo přírody - to závisí na víře každého z nás). Jsou to nejen duše zemřelých, ale také víly a skřítci, kteří pro většinu z nás patří do říše pohádek. Existují však lidé s jasnovidným nadáním, kteří je dokážou doopravdy vidět.

Zvláštním případem, který nás asi zajímá nejvíc, jsou naši zesnulí blízcí. Mohou nás navštěvovat? Podle esoterického učení ano, ale jen za omezených podmínek, jedná se zejména o dobu krátce po úmrtí. Lidská duše se odebírá na onen svět postupně - nejprve se oddělí od fyzického těla ve formě, které říkáme astrální tělo. V neviditelném astrálním těle ještě několik dní nebo někdy jen hodin putuje po světě a má možnost rozloučit se s lidmi, kteří jsou jí blízcí. Proto se někdy stává, že když zemře blízký člověk, zastaví se nám hodiny na zdi, spadne předmět z poličky a podobně. Většina lidských duší se však přijde rozloučit jenom v tichosti a rychle - na onom světě nemá čas, jak ho známe my, žádný význam. Pak už se odeberou do říše míru a klidu a na Zemi se nevrací - jenom občas je můžeme spatřit ve snech.

Duchové hradních zřícenin a strašidelných domů jsou jiná kapitola, jedná se často o nešťastné oběti, které nikdy nenašly klid, nebo naopak o zločince pykající za své hříchy. Tyto duše neklidně bloumají po světě a zjevují se kolem půlnoci - nebojte se jich, cítí se totiž mnohem hůře než vy!


třídnické foto

22. června 2011 v 15:33 | Veunka (Sakura) |  Actually
Konečně podlouhé době sme dostaly Fotky
Tak to je moje třída+škola
Scválné jestli mě poznáte XD

Obor: Sociální správní činnost-péče

Alvin a chipmunkové 2 CZech

22. června 2011 v 15:10 | Veunka (Sakura) |  alvin a chipmunkove1,2,3
Pokud to nepojede tak tady
Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6


Jedině se zdrojem Děkuji


Alvin a chipmunkové 1 CZech

22. června 2011 v 15:07 | Veunka (Sakura) |  alvin a chipmunkove1,2,3
Pokud to nepujde tak tady
Part 1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6Jedině se zdrojem děkujiLidičky, Pls Hlásky

21. června 2011 v 22:28 | Veunka (Sakura) |  Actually

Lidičky, pls, potřebuji hlásky do MISS Anime. Soutěžím se Sakura Haruno

!!!ZDE!!!

(Zdroj: Animka)

Pro SB a ne jen pro ně kdy máte narozky :)

19. června 2011 v 21:25 | Veunka (Sakura) |  Actually
Takže chci poprosit všechny moje sbénka, jestli by mi nepísli tu do komentáře své datumy narozenin plus rok , nerada bych někoho zmeškala ;-), já je mám 2.7.1993 ;-) zatim děkuji .)a Sayonara <3